Informujemy, że budynek "Topograficzna" został odebrany przez PINB (bez uwag). Czekamy na odbiór prawomocnej decyzji.

Warszawa Rembertów ul. Topograficzna - Wizualizacja

Topograficzna 7A to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie bliskość miasta a jednocześnie pragną mieszkać wśród zieleni. Spokojna i cicha okolica z niską zabudową, bliskość infrastruktury takiej jak szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i place zabaw, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Większość mieszkań spełnia warunki programu Mieszkanie Dla Młodych.

Nowoczesny budynek mieszkalny posiadać będzie 63 mieszkań: 1, 2, 3 i 4-pokojowych. Do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć ogródki.

Projektowane powierzchnie lokali:

  • 23.45 – 25.96 m² (kawalerki)
  • 37.03 – 43.35 m² (dwupokojowe)
  • 42.69 – 68.91 m² (trzypokojowe)
  • 66.37 – 78.48 m2 (czteropokojowe).

W początkowej fazie inwestycji klienci mają możliwość skorzystania z pomocy architekta i indywidualnej aranżacji pomieszczeń.

Potrzeby parkingowe spełni garaż na poziomie parteru oraz miejsca postojowe na terenie inwestycji.
Platformy samochodowe w grażu inwestycji będą zainstalowane przez firmę Pateh a wyprodukane przez niemiecką firmę z 50 letnim doświadczeniem Klause Multiparking. Wszystkie niezbędne informację oraz wraz filmem prezentacyjnym można znaleźć na stronie wykonawcy.

Miejsca postojowe na terenie inwestycjiMiejsca postojowe w budynku (garaż)
----15 000 zł (platforma)
WYPRZEDANEWarszawa Rembertów ul. Topograficzna - Miejsca postojowe w budynku (garaż)

Od ulicy Topograficznej planowane są lokale usługowe o powierzchni od 48.15 m2 do 125 m2.

Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Budynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i przestronną windę.

Pomieszczenia budynku i lokale mieszkalne wyposażone będą w wentylację mechaniczną.

Rzuty kondygnacji:

Kondygnacja 2Kondygnacja 3Kondygnacja 4Kondygnacja 5
Warszawa Rembertów ul. Topograficzna - Rzut II kondygnacji Warszawa Rembertów ul. Topograficzna - Rzut III kondygnacji Warszawa Rembertów ul. Topograficzna - Rzut IV kondygnacji Warszawa Rembertów ul. Topograficzna - Rzut V kondygnacji

Elewacja zostanie wykończona tynkiem cienkowarstwowym oraz okładzinami wg. projektu. Zasilanie budynku w wodę i prąd zapewnią sieci miejskie, ścieki odprowadzane będą do kanalizacji miejskiej. Potrzeby c.o. i c.w. o gwarantowanych parametrach cieplnych zaspokajać będzie ZZN Oddział Energetyki Cieplnej zlokalizowany w Rembertowie.

^ powrót do góry