Mieszkanie w zacisznej okolicy, z dostępem do komunikacji, szkoły, przedszkola, placówek handlowych i terenów rekreacyjnych to marzenie większości z nas. Jeśli poszukujesz takiego lokum dla siebie i swoich bliskich, planujesz założenie rodziny lub spokojne życie na emeryturze mieszkanie dwupokojowe w podwarszawskim Rembertowie jest właśnie dla Ciebie.

Atuty lokalizacji budynku

Rembertów to wyjątkowa dzielnica przez Warszawiaków określana mianem Zielonej Wyspy. Nowe mieszkania, jakie proponujemy w budynku przy ulicy Topograficznej, to nie tylko idealny rozkład wnętrz i nowoczesne wyposażenie, ale też miejsce sprzyjające tworzeniu prawdziwego domu w bezpiecznym, zdrowym i spokojnym otoczeniu.

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od kawalerek i dużych, pięciopokojowych lokali dla osób o specjalnych wymaganiach po uniwersalne mieszkanie dwupokojowe to opcja dla każdego, kto poszukuje odpowiedniego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny.

Mieszkania blisko stolicy

Praga Południe lub jedna z innych warszawskich dzielnic to miejsce, w którym pracujesz? Nie musisz wiązać z nią również całego swojego życia. Jeśli preferujesz spokojne, zielone zakątki i pragniesz uwolnić się od miejskiego hałasu nowe mieszkania w Rembertowie to wymarzone miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Pracujesz w stolicy, a Twoim obecnym miejscem zamieszkania jest Mińsk Mazowiecki? Nie musisz już poświęcać czasu na długie dojazdy do pracy! Wybierz mieszkania bliżej Warszawy, w zielonym, spokojnym i cichym Rembertowie, a do pracy dojedziesz Szybką Koleją Miejską w zaledwie kilkanaście minut.

Zainteresowała Cię nasza oferta. Poświęć chwilę i poznaj ją bliżej!

Mapa wskazuje położenie inwestycji, adres Topograficzna 7a nie jest jeszcze widoczny na mapach Google!

^ powrót do góry