Nowa inwestycja przy ul. Płużnickiej na Warszawskiej Białołęce

Warszawa Rembertów ul. Topograficzna

Topograficzna - Warszawa Rembertów budynek wielomieszkaniowyInwestycja Topograficzna to budynek wielorodzinny położony w Warszawskim Rembertowie. Budynek jest usytuowany w spokojnej, cichej okolicy z niską zabudową oraz niedalekim położeniem od infrastruktur takich jak szkoła, przedszkole, obiekty sportowe, place zabaw czy sklepy z artykułami codziennego zapotrzebowania.

Inwestycja posiada mieszkania w wielkości od 23 m2 (kawalerki) do 78m2 (apartamenty 4-pokojowe). Mieszkania położone na parterze dodatkowo posiadają dostęp do ogrodów. Na tym samym poziomie są dwa lokale usługowe, garaż z platformami firmy Pateh, windę przystosowaną do nowoczesnych standardów oraz parking zewnętrzny. Budynek posiada system monitoringu oraz jest ogrodzony.

Topograficzna - Warszawa Rembertów budynek wielomieszkaniowy

Obiekt został zaprojektowany oraz wykonany spełniając normy oraz standardy nowoczesnego budownictwa. Budynek jest w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany między lokalami i działowe. Elewacja została wykończona tynkiem cienkowarstwowym oraz okładzinami wg. projektu.

^ powrót do góry