Nowa inwestycja przy ul. Płużnickiej na Warszawskiej Białołęce

Warszawa Ursus ul. Orłów Piastowskich

Warszawa Ursus ul. Orłów Piastowskich - WizualizacjaKameralny budynek wielorodzinny z częścią usługową w parterze zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ursus na osiedlu Gołąbki przy ulicy Orłów Piastowskich 57 (lokalizacja inwestycji). Dwanaście mieszkań w III piętrowym budynku. Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od ok. 25m2 do 53 m2. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Poza tym wszystkie mieszkania posiadają balkony, w tym mieszkania dwu i trzypokojowe po dwa. Część mieszkalna budynku będzie ogrodzona, a teren zagospodarowany.

Warszawa Ursus ul. Orłów Piastowskich - Wizualizacja od ogródkówKorzystna lokalizacja pod względem komunikacji - ok. 200m od ul. Warszawskiej, blisko przystanku autobusowego oraz petli autobusowej na osiedlu Ursus Niedźwiadek. Dzięki niedalekiej stacji kolejki SKM i Kolei Mazowieckich w kilkanaście minut można dostać się do centrum Warszawy. Południowa obwodnicc Warszawy z węzłem Konotopa i Salomea oraz przebudowa ulicy Nowolazurowej usprawniły komunikację z centrum i każdym miejscem w Warszawie. W najbliższych latach w odległości ok. 1,5km powstanie techniczna stacja drugiej nitki warszawskiego metra, Stacja Mory. W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola (m.in. Montessori, Tralala), Biedronka, punkty handlowo-usługowe, ujęcie wody oligoceńskiej. Jest to idealne miejsce zwłaszcza dla młodych, łączące udogodnienia infrastruktury miejskiej, sprawny dostęp do centrum miasta oraz życie w cichej i kameralnej okolicy.

Warszawa Ursus ul. Orłów Piastowskich - Gotowy budynek

Budynek został zaprojektowany w konstrukcji tradycyjnej, tzn. ściany konstrukcyjne z Silki M24 wzmacniane rdzeniami żelbetowymi, stropy monolityczne żelbetowe, wewnętrzne ściany między lokalowe i działowe sylikatowe. Elewacja została wykończona tynkiem systemowym. Zasilanie budynku w wodę gaz i prąd oraz Kanalizacje bytowa i deszczowa zapewniają sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokaja własna kotłownia gazowa. Mieszkania zostały przekazane lokatorom w standardzie deweloperskim.

Inwestycję zakończono we wrześniu 2014.

^ powrót do góry